Contrology Pilates Conference

Drodzy nauczyciele pilatesu i nie tylko, zapraszamy Was serdecznie na pierwszą edycję Contrology Pilates Conference, która odbędzie się we wrocławskim centrum konferencyjnym Concordia Design w dniach 01-03.09.2023 r. Naszymi gośćmi będą Lesley Logan, Karen Frischmann i Joel Crosby, w ramach konferencji odbędzie się również trzygodzinny warsztat online z Jay’em Grimes’em. Szczegółowe informacje i zapisy już niebawem na stronie contrologypilatesconference.com

Szkolenie "Pilates dla kobiet w ciąży"

zapraszamy Was serdecznie na szkolenie „Pilates dla kobiet w ciąży”, który w Pilango poprowadzi dla Was Magda Nowak 🙂 Poniżej wszystko, co musicie wiedzieć w słowach prowadzącej: 

Czy wiecie jak ważne jest odpowiednie i bezpieczne prowadzenie kobiet w ciąży? 

Zajęcia dla przyszłych mam powinny zawierać w sobie pewne nieodzowne elementy. W tym jeden główny. Odpowiednio przeszkolonego trenera.

Dlatego serdecznie zapraszam Was na szkolenie pełne wiedzy. Które obejmować będzie pracę  praktyczną – jak bezpiecznie prowadzić trening, na pilatesowym sprzęcie z kobietami w ciąży. Będziemy poznawać i uczyć się ćwiczeń zgodnie z trymestrami i okresami ciąży. 

Kto poprowadzi to szkolenie❓

Ja – czyli doświadczona mama. Współpracująca z fizjoterapeutką uroginekologiczną. Po dwóch różnych ciach, różnych porodach. Oraz kompletnie innych powrotach do sprawności. 

Kiedy odbędzie się szkolenie ❓

➡️ 06-07.05.2023

Godziny szkolenia ➡️ sobota: 10-18, niedziela 10-16. Zapewnione będą drobne przekąski, kawa i herbata. 

Gdzie❓

➡️ We wrocławskim Pilango Pilates Studio 

Adres: Ks. Witolda 38-40, lokal U8

Koszt ❓

➡️ 1100 zł

Zapisy bezpośrednio u @movimento.pilates.magda.nowak

Liczba miejsc ograniczona.